KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13004531
nr 1300 4531
Maurice Blanchard
(1903-1969), Frankrike
Blandteknik, Notre-Dame de Paris. Signerad, 23x31cm
Maurice Blanchard, fransk bildkonstnär född 1903, död 1969.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:25:43
400 kr
Maurice Blanchard
Läs mer om Maurice Blanchard